Team Basisschool Onze Wereld 2017-2018

 
 

 

Gebouw Brandtstraat 87



directeur Aartje van den Akker
adjunct-directeur John Huiskens
adjunct-directeur Els Reijnders (onderbouw 1 en 2)


Leerjaarcoördinator groepen 1: Eline van der Zwart 

1A Fousia Nasrullah / Emine Demirel (wo)
1B Brenda van Mersbergen / Çigdem Samburkan (do)
1C Cynthia Zwakkenberg
1D Anneloes van Bakel

Leerjaarcoördinator groepen 2: Judith van Gelswijk

2A Judith van Gelswijk / Dilek Kaplan (di-wo)
2B Pieter Bogaards
2C Sandhia Biekhram /  Jessica Vorst (vr)
2D Eva de Brabander

Leerjaarcoördinator groepen 3: Chantalle Amir

3A Dea den Braber /  Marilyn Lewis (vr)
3B Saloua Tahrda / Natalie Faerber (di-wo)
3C Brigitte Schalkwijk
3D Chantal van Rijn / Petra Dikkes-Gorthuis (ma-di)

Leerjaarcoördinator groepen 4: Rowena van Gent 

4A Anushka Panchoe / Rowena van Gent (ma-di)
4B Samira Aissati / Hayat el Haddioui (ma-vr)
4C Vidjintie Jhingoer / Ülker Ozzeybek (ma-vr)
4D Nevin Zuiderwijk-Dogrusoz / Els Buitendijk (ma-di)

Andere leerkrachten en lerarenondersteuners

Nicolette Boersen
Gulhan Çelik
Müjde Demirel
Petra Dikkes-Gorthuis
Indra Kallan
Aïda Letica
Mieke Raven-van Steekelenburg
Anuska Ramdhiansing
Sharda Rodjan
Mohamed Tahri
Selçuk Terzi
Anja Vlaardingerbroek

 




Conciërges
Seyfettin Aksoy
Munib Letica




Aministratief medewerkster
Veronique Frowein



Intern begeleider onderbouw en peuters

Mireille van der Meer


Ondersteuningsspecialisten (lgf)

Katinka Šimurina-van Rijn



Prisma-leerkrachten
Bernadette van der Beek
Marjon van den Broek


Vakleerkrachten gymnastiek

Lisa van Leeuwen
Karlijn Rimmelzwaan
Eline Worisek - van der Zwart 

 

Gebouw Brandtstraat 80



adjunct-directeur Victor Ferwerda (bovenbouw 6, 7 en 8)
adjunct-directeur John Leijgraaff (middenbouw 3, 4 en 5)



Leerjaarcoördinator groepen 5: Maureen Vasconcellos

5A Henk van der Drift
5B Mona el Sayed / monique Bipat (do-vr)
5C Marjolein van de Kraats
5D Sarieta Gangadien / Maureen Vasconcellos (vr)

Leerjaarcoördinator groepen 6: Mieke Jansen

6A Tim Scheffers / Iris van Santen (do)
6B Elise van der Horst / Mieke Jansen (vr)
6C Chantalle Amir / Hans Willemse (wo )
6D Mirjam de Vreede / Hans Willemse (di)

Leerjaarcoördinator groepen 7: Annemiek de Grood

7A Dilek Deniz / Abdel el Idrissi (wo)
7B Jamal Azzazi
7C Sophie van Seggelen
7D Paul de Groot

Leerjaarcoördinator groepen 8: Pauline Hoogeveen

8A Aglad Amir / René Martens (di)
8B Nikky van Leersum
8C Olaf Aries / Shahnaaz Jahangir (wo)
8D Engin Akarkan

Andere leerkrachten en lerarenondersteuners

Wim de Knegt
Mascha Racz
Jennifer Schön
Marloes Schoonhoven

 

 

 

 

 




Conciërges
Müberra Akyol
Dennis Verbruggen




Vakleerkracht muziek
Nico Dongelmans



Intern begeleider middenbouw
Laila Boulakjar
Intern begeleider bovenbouw
Melanie Marcussen


Coördinator onderwijsprojecten
Rien Kanaar

Coördinator cultuur/creatief werker
Theo Westerduin



Met verlof / afwezig

Kirsten Thijse

Dionne Vink



customisable counter 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Deze pagina wordt beheerd door Theo Westerduin

Aan de teksten op deze website kunnen geen rechten worden ontleend. SCO Lucas draagt geen enkele verantwoordelijkheid voor informatie op enige internetsite of pagina waarnaar onder deze site wordt verwezen. Deze website is gebouwd en wordt onderhouden met het Content Management Systeem van AB-ZHW.